O mnie

Renata Idzik

Witaj na mojej stronie

Jestem certyfikowaną trenerką edukacyjną, doradcą, coachem, terapeutką.

Wiele lat pracowałam na stanowisku nauczyciela przedszkola, terapeuty pedagogicznego, oligofrenopedagoga. Byłam również dyrektorem przedszkola. Obecnie pracuję w Urzędzie Miasta na stanowisku Kierownika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych.

Przez cztery lata byłam dyrektorem Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, a przez szesnaście lat radną Rady Miejskiej z czego dwanaście lat przewodniczącą tej rady. Jestem ekspertem ds. awansu zawodowego.

Te wszystkie bogate doświadczenia zawodowe sprawiają, że na edukację patrzę z różnych perspektyw.

Sign up for the best travel tips and adventures!

Quas alias velit soluta voluptatum Etiam officiis praesent quidem, neque.

Moja misja

Mam głębokie przekonanie, że edukacja jest kluczem do rozwoju społecznego i osobistego. Klasa, sala lekcyjna, sala przedszkolna to miejsca, gdzie nie tylko przekazywana jest wiedza, ale także rozwijane są umiejętności krytycznego myślenia współpracy i samodzielności.

Kilkanaście lat temu odnalazłam swoje powołanie również jako trener edukacyjny. Doskonale rozumiem potrzeby dorosłych uczących się i dlatego podczas szkoleń tworzę środowisko, w którym mogą rozwijać swoje umiejętności w sposób praktyczny.

Jako coach wspieram ludzi w osiąganiu celów życiowych i zawodowych, pomagam im przełamywać bariery i osiągać sukcesy.

W wolnych chwilach

Edukacja, szkolenia i coaching to nie tylko moje zajęcie – to styl życia. Wierzę w siłę rozwijania się i pomagania innym w odkrywaniu swojego potencjału. Każdy ma w sobie coś wyjątkowego do zaoferowania światu, a moim celem jest pomóc ludziom odkryć i wykorzystać tę wyjątkowość.

W czasie wolnym uwielbiam dobrą książkę, pasjami słucham podcastów, jeżdżę konno, podejmuję wiele wyzwań: lot balonem, motolotnią, spływy pontonowe…

Galeria